Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

Pārbaudes brauciens vācu Opel Grandland X

Opel jau sen nodarbojas ar krosoveriem, taču šajā jomā nav guvis daudz panākumu. Diemžēl ražotājs atrodas lielā vācu trijnieka ēnā BMW, Audi un Mercedes Benz personā, kas atņem ievērojamu daļu peļņas. Tomēr, lai uzņēmuma automašīnas sauktu par sekundārām, mēs, atklāti sakot, neuzdrošināmies runāt.

Pietiek ātri apskatīt mūsu šodienas viesi - Opel Grandland X krosoveru, kas izskatās lieliski un brauc ar lielu prieku. Modeļa dizains pilnībā atbilst jaunākajām modes tendencēm, un tam ir interesants ķermeņa elementu štancēšana, racionalizētas formas un nedaudz agresijas.


Kas attiecas uz interjeru, tas izskatās lieliski arī uz daudzu bezseju interjeru fona. Ērtai kustībai ir viss, ieskaitot adaptīvo klimata kontroli, multimediju sistēmu un citas tikpat brīnišķīgas iespējas.

Opel Grandland X spēka agregātu līnija slēpj benzīna un dīzeļdzinējus ar ilgu kalpošanas laiku. Kopumā šī ražotāja motoru izturību var apskaust pat viņu japāņu kolēģi. Visbeidzot, dinamikā krosovers sniedz pilnīgas brīvības sajūtu un vismazāk neapgrūtina vadītāju ar tā ierobežojumiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

10-05-2021, 20:23
Skati: 11 638
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.