Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

Ferrari 812 Competizione uzlabo vadāmību

Ferrari 812 Competizione ir izcils sporta automobilis visos aspektos, kura pamatā ir tradicionāls iekšdedzes dzinējs. Uz elektromobiļu traku fona Ferrari sporta automašīna izceļas ar klasisko pieeju un galvenokārt ir paredzēta tiem faniem, kuri mīl jaudīgus benzīna dzinējus.

Mēs atgādinām, ka modelis ir aprīkots ar V12 atmosfērisko dzinēju ar 6,5 litru tilpumu, kas spēj piegādāt iespaidīgus 650 ZS. Šis dzinējs ir uzlabota Superfast dzinēja versija, kas arī nesen tika atjaunināta. Kopumā motoram ir lielas rezerves nākotnei, tāpēc tas var parādīties citos uzņēmuma modeļos.


Turklāt dizaineri ir strādājuši pie piekares un stūres vadības bloka, kas ir kļuvis daudz atsaucīgāks. Vadāmība ir uzlabojusies, mainoties hidrauliskajam mehānismam, kā arī atšķirīgam stūres statnes dizainam. Tam visam vajadzētu labvēlīgi ietekmēt braukšanas drošību un komfortu.

Automašīna tiks izlaista šīs vasaras vidū. Tās izmaksas būs salīdzināmas ar bāzes modeli, tāpēc noteikti nav vērts uztraukties par pēkšņu cenu lēcienu. Jebkurā gadījumā automašīna par vairākiem simtiem tūkstošu eiro ir paredzēta diezgan turīgiem zīmola faniem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

11-05-2021, 19:46
Skati: 1769
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.