DataLife Engine > Motortrend.lv - auto ziņas > Subaru Solterra kļuva par zīmola pirmo elektromobili

Subaru Solterra kļuva par zīmola pirmo elektromobili


10-09-2022, 20:44. Разместил: work Sērijā ienācis jaunais Subaru Solterra. Turklāt šis ir pirmais šīs markas elektromobilis, kas būs pieejams ne tikai vietējā Japānas tirgū, bet arī auto dīleros Rietumvalstīs. Šajā īsajā rakstā mēs runāsim par šī auto iespējām, kā arī runāsim par to, kādas iespējas ražotājs mums ir sagatavojis.
Automašīna tiks aprīkota ar vienu elektromotoru, kas atradīsies uz priekšējās piedziņas ass. Tā jauda ir 204 ZS, kas vidējam elektromobilim nav tik daudz. Kas attiecas uz iebūvēto akumulatoru, tā tilpums ir 71,4 kWh. pietiek, lai WLTP ciklā nodrošinātu 530 kilometru noskrējienu.

Kopumā jaunā e-TNGA platforma ir lieliski piemērota elektrisko transportlīdzekļu dizainam. Modelis izrādījās veikls, ietilpīgs un moderns. Lielais bagāžnieks kopā ar ietilpīgu salonu, kas veidots minimālisma iespaidā, ļauj izmantot jaunumu kā ģimenes automašīnu visiem gadījumiem.
Ar opcijām arī viss ir ideālā kārtībā. Digitālais instrumentu panelis, daudzfunkcionāla stūre, apsildāmi sēdekļi un logi, kā arī daudzas citas obligātas funkcijas, piemēram, divu zonu klimata kontrole, Solterrā ir pilnībā. Pievienojiet šai buķetei nepārspējamo uzbūves kvalitāti un iegūsit patiesi daudzsološu elektromobili.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Вернуться назад