DataLife Engine > Motortrend.lv - auto ziņas > Skoda Karoq izturēja vēl vienu pārveidošanu

Skoda Karoq izturēja vēl vienu pārveidošanu


7-11-2022, 20:49. Разместил: work Pazīstamais krosovers Skoda Karoq ir atkal pārveidots pārveidošanas laikā. Auto parādījās nesenajā 2017. gadā un savas pastāvēšanas laikā tika pārdots 700 tūkstošu eksemplāru kopējā tirāžā. Protams, ar šādu popularitāti modeli nevarēja ignorēt inženieri un dizaineri, kuri plānotās atjaunināšanas laikā veica savas izmaiņas.
Jāatzīmē, ka šis pārveidojums nopietni pārstrādāja automašīnas ārējos datus. Dizains saņēma virkni kosmētikas jauninājumu, kas kopā izskatās vienkārši lieliski. Šeit un jaunas virsbūves krāsas, un svaigs režģis, un dizaina diski un daudz kas cits.

Neatpaliek arī modeļa interjers, kura iekšpusē var atrast stilīgus sēdekļus ar šuvēm, jaunu instrumentu paneli, daudzfunkcionālu stūri un atjauninātas durvju kartes. Kopumā salons sasniedza mūsdienu standartus, kā arī ieguva dažas papildu iespējas.
Starp tiem ir trīs zonu klimata kontrole, kas pieejama tikai krosovera augšējā versijā, tā pati daudzfunkcionālā stūre ar jauniem braukšanas režīmiem, liels multimediju sistēmas ekrāns, kā arī apsildāmi atpakaļskata spoguļi. Kopumā pārveidošana noritēja ar triecienu, un tāpēc mēs esam pārliecināti par atjauninātā krosovera panākumiem tirgū.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Вернуться назад