Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

Jaunā Opel Astra devās uz izstāžu zālēm

Autoražotājs Opel saviem faniem ir sagatavojis vēl vienu krosoveru, kas izcelsies ar ļoti jauko dizainu, kā arī vidēju tehnisko aprīkojumu. Runa ir par krosoveru Opel Astra, kas pārdošanā nonāks šī gada beigās. Šajā automašīnā tiks izmantota emp2 platforma, kas aizstāja amerikāņu GM d2xx ratiņus. Turklāt modelis varēs lepoties ar jaudīgākiem dzinējiem.
Tātad, kas attiecas uz dzinēju līniju. Šeit to pārstāv Pyrotech trīs turbokompresors ar 110 zirgspēkiem un 205 N * M. griezes momentu, kā arī turbodzinēju ar 130 zirgspēkiem un 300 N * M. griezes moments. Abi motori savu darbu dara labi un strādā gan ar sešpakāpju mehāniku, gan ar 8 joslu automātu, kas draudzējas tikai ar priekšējo riteņu piedziņu.

Mums tika apsolīta arī Opel Astra hibrīdversija, kurai bija paredzēts braukt ar elektrisko vilci un ar uzlādējamu akumulatoru 50-60 km. Tomēr šobrīd vācieši nolēma hibrīdu atstāt līdz labākiem laikiem. Jebkurā gadījumā automašīnai ir diezgan pieklājīgi mūsdienu tehniskie parametri.
Kas attiecas uz Opel Astra izskatu, tad savā ziņā tas atgādina Volkswagen Touareg vai Toyota Land Cruiser. Tomēr jaunums nepārprotami saņems pienācīgu atsaucību autobraucēju vidū, kā arī varēs lepoties ar augstu pārdošanas līmeni.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

30-06-2022, 13:31
Skati: 171
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.