Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

Izmēģiniet Porsche 911 Speedster

Sporta automašīnas ir iecienītas daudzu autovadītāju vidū neatkarīgi no sociālā stāvokļa. Tādi modeļi kā Porsche 911 Speedster ir bākas visai autobūves nozarei un kļūst par leģendām gadiem ilgi pēc oficiālās pirmizrādes. Tomēr mūsu šodienas varonis nevēlas doties pensijā un joprojām priecē fanus ar jauniem apdares līmeņiem un atkārtotu izlaišanu.

Mūsu rokās bija īpaša Porsche 911 Speedster versija, kas izceļas ar jaudīgāku motoru, kā arī dažādu patīkamu papildinājumu klātbūtni. Dizaina ziņā automašīna gandrīz pilnībā atkārto bāzes modeli, izņemot nelielas izmaiņas ārējā apdarē.


Bet salons lepojas ar augstas kvalitātes sēdekļiem ar sānu atzveltnes atbalstu, kas ir daudz ērtāk nekā standarta. Šeit ir nomainīta arī stūre, paneļa dizains, pārnesumu kloķis un daudzas citas mazas lietas, kas kopumā rada patīkamu iespaidu.

Visbeidzot, Speedster motors, ko pārstāv 620 ZS benzīna spēka agregāts, ir pārsteidzošs ar savu jaudu un jaudu. Tomēr automašīna ir pildīta ar viedo elektroniku, tāpēc joprojām jūtat, ka ražotājs ir parūpējies par jūsu drošību un, ja tas ir gatavs turēt zirgus līdz labākiem laikiem. Kopumā tas joprojām ir tas pats iecirtīgais 911 eleganta dizaina un ātrgaitas braukšanas cienītājiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

10-05-2021, 20:25
Skati: 11 126
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.