Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

Pārskats par sportiskajām BMW M sacensībām

BMW M sporta automašīnu saimi jau sen mīlēja daudzi ātrgaitas modeļu cienītāji. Bavārijas burvji spēja iekļauties tirgus sacīkšu segmentā un piedāvāja labas pre-top klases automašīnas. Tas ir, M ģimene vēl nesasniedz pilnvērtīgas sporta automašīnas, taču tas lieliski parāda sevi reālas sacīkšu trases apstākļos.

Piemēram, BMW M sacensības, kas lepojas ar graciozu dizainu un precīzām formām. Automašīnai ir standarta un atpazīstams dizains, kuram vienlaikus nav arī savas garšas. Ir arī tādas sporta funkcijas kā spoileri, ķermeņa komplekts un vēsas gaisa ieplūdes.


Salonu, neskatoties uz automašīnas sportisko raksturu, var droši saukt par ērtu. Nav neviena no šiem cietajiem sēdekļiem ar nelielu sānu atbalstu. Tā vietā ir vēsi ādas krēsli ar šuvēm un pilnu apkuri. Kopumā salons ir viena no BMW īpašumtiesībām, tāpēc par to var runāt stundām ilgi.

Tomēr šīs automašīnas galvenā priekšrocība ir paslēpta zem pārsega. Tieši tur slēpās V8 motors ar 425 zirgiem uz klāja. Turklāt augstākās klases aprīkojums var nodrošināt 625 galvu ganāmpulku. Kopumā tieši šis izskatīgais vīrietis nodrošina modeli ar traku saķeri, lielisku paātrinājuma dinamiku un nepārspējamu pārdošanas līmeni.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

10-05-2021, 20:39
Skati: 11 135
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.