Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

Viritech Apricale superauto tiks izlaists nelielā tirāžā

Paredzams, ka jaunais Viritech Apricale superauto tiks izlaists nelielā sērijā. Par to paziņoja britu tehnoparks MIRA, kas ir šī modeļa klients. Pēc projekta vadītāju domām, automašīna, kas paredzēta īstām sacīkšu sacīkstēm, visticamāk, neinteresēs plašu sabiedrību, tāpēc sērija tiks izlaista ierobežotā tirāžā.

Pats automobilis ir progresīva un moderna elektriskā sacīkšu automašīna, kas aprīkota ar diviem asinhronajiem motoriem. Protams, abi motori atrodas uz abām asīm, dodot kupejai pilnu pilnpiedziņu. Viritech Apricale spēkstacijas kopējā jauda ir gandrīz 1115 ZS.


Protams, izstrādātāji ir pārliecināti par sava idejas autora panākumiem sacīkšu trasē un pieliek daudz pūļu, rīkojoties ar visām borta sistēmām. Tāpat liela uzmanība pievērsta virsbūves aerodinamikai, kas tiek testēta ar jaunu metodi, neizmantojot vēja tuneli. Šo metodi raksturo daudzi aprēķini un datorsimulācijas.

Viritech Apricale sērijai vajadzētu iznākt līdz 2021. gada beigām. Ja jūs ticat atbildīgajām personām, modelis vienlaikus parādīsies gan no privātīpašniekiem, gan profesionāliem sportistiem. Kas attiecas uz izmaksām, tas joprojām paliek noslēpums.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

11-05-2021, 19:48
Skati: 1469
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.