Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

Lamborghini Huracan GT2 saņēma atjauninājumu

Karstais Lamborghini Huracan GT2 ir saņēmis ilgi gaidīto atjauninājumu, kas gaida kopš 2013. gada. Jaunā versija saņēma šiks motoru, iespaidīgu dizainu un atjauninātu interjeru. Kopumā itāļi ir vispusīgi strādājuši pie leģendārā modeļa, padarot cienīgu mūžīgo klasiku turpinājumu.

Pirmkārt, es gribētu atzīmēt modeļa dizainu, kas izskatās vienkārši pārsteidzošs. Var redzēt, ka Lamborghini dizaineri dažus elementus ir aizņēmušies no Ferrari, kas nebūt nav slikti. Ir arī viņu pašu attīstība, turpinot iepriekšējo Lamborghini automašīnu idejas.


Izceļas arī jauns motors, ko pārstāv 621 ZS V12 benzīna dzinējs. Tādējādi automašīnai jākļūst par cienīgiem konkurentiem tādiem modeļiem kā Audi R8 LMS GT2, Porsche 911 GT2 RS Clubsport un KTM X-BOW GT2. Ir arī jauna pneimatiskā balstiekārta un īpaši izstrādātas keramikas bremzes.

Ap salonu bija pievienoti jauni ērti sēdekļi ar stiprinājumu, stūre ar vadības ierīcēm un digitāls instrumentu panelis, kas atdarina analogos gabarītus. Kopumā salons ir kļuvis daudz modernāks un ērtāks, lai gan tajā joprojām ir vieta klasiskajiem elementiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

11-05-2021, 19:48
Skati: 1461
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.