Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

Corvette C8 ieguva pāris jaunas versijas

Sporta automašīna Corvette C8 nesen ieguva pāris jaunas versijas, kurām vajadzētu būt Audi R8, Mercedes-AMG GT un Porsche 911 cienīgiem konkurentiem. Šie ir modeļi, kas neapšaubāmi atrodas sporta modeļu pārdošanas topu augšgalā Amerikas tirgū, tāpēc Corvette C8 būs ļoti smagi jāstrādā, lai izspiestu publikas favorītus.

Patiešām patīkami ir pilnpiedziņas klātbūtne vienā no versijām. Ir arī jauni dzinēji, kuru augšējā daļa ražo 626 ZS. un 651 Ņūtona metru griezes moments. Motor Trend žurnālists Angus Makenzijs veica šī motora ātrgaitas testus un bija ar to diezgan apmierināts.


Kas attiecas uz citiem jauninājumiem, tie jau ir kosmētikas līdzekļi. Modelis saņems jaunu virsbūves komplektu, spoileri, riteņu un riepu komplektu, kā arī vairākas opcijas optikai. Tas ir, pircēji varēs izvēlēties sev tīkamo opciju komplektu, kas tiks uzstādīts uz gala automašīnas.

Par Corvette C8 cena nav zemāka par iepriekšminētajiem konkurentiem, un jaunās versijas, acīmredzot, maksās vēl vairāk. Ko tieši uzņēmums Corvette gatavoja vilināt pircējus, nav skaidrs. Nē, protams, tie jauninājumi, par kuriem mēs runājām, ir diezgan cienīgi, taču konkurentiem tas viss ir jau ilgu laiku.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

11-05-2021, 19:49
Skati: 1471
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.