Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

Ferrari 812 Superfast priecēs jauno versiju

Ferrari 812 Superfast, kura īpašā versija būtu jāizlaiž šī gada septembra sākumā, tika prezentēta vēl 2017. gadā. Modelis nekavējoties iemīlēja sabiedrību, un daudzi autorežurnālisti veltīja daudzas lappuses tā pārskatiem un testa braucieniem populārās specializētās publikācijās. Kā itāļi šoreiz iepriecinās savus līdzjutējus?

Patiesībā nav tik maz jauninājumu. Tika ieviests jauns dzinējs, kas darbojas automātiski, un kas tika izstrādāts tieši Ferrari 812 Superfast atjaunināšanai. Tas bija V12 6.5 motors, kas ražo 800 ZS. un 718 ņūtonmetru griezes momentu. Ir uzlabota arī balstiekārta un bremžu sistēma.


Ar tehnisko daļu pa lielam visu, bet salonā nav tik daudz jauninājumu, un tie drīzāk ir kosmētiska rakstura. Jauns šūšana, daudzfunkcionāla stūre, atšķirīgs vadības panelis - standarta jaunināšanas komplekts, kas faniem tiek padots gadu no gada.

Lai kā arī būtu, modelis solās būt ārkārtīgi veiksmīgs, pateicoties glītajam dizainam, kas ir noslīpēts līdz spīdumam. Bāzē tas palika nemainīgs, taču dažādi nieciņi jau tagad ideālajām sporta automašīnas formām pievienoja izteiksmīgumu. Modeļa izmaksas joprojām ir noslēpums.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

11-05-2021, 19:50
Skati: 1449
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.