Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

RML izlaiž Ferrari 250 GT SWB restomodu

RML grupa jau sen ir iesaistījusies Porsche un Ferrari modeļos un ir ieguvusi ievērojamu pieredzi šajā jautājumā. Komanda cenšas saskaņot to modeļu vēsturiskos prototipus, kuriem tiek dota iespēja atdzimšanai, tāpēc par RML produktu uzticamību var runāt tikai pozitīvi. Lai kā arī būtu, un nesen puiši izlaida vēl vienu restomodu.
Šoreiz mēs runājam par Ferrari 250 GT SWB, kas izskatās vienkārši krāšņi. Automašīna ir dzimusi 1959. gadā, un tās dizains joprojām izskatās diezgan interesants. Jaunais korpuss, protams, tiks izgatavots no modes oglekļa šķiedras, kas ir ļoti izturīga un viegla.Modelis tiks aprīkots ar 550 Maranello markas V12 motoru. Šis iespaidīgais motors spēj nodrošināt līdz 485 ZS jaudu. pie 458 ņūtonmetru griezes momenta.

Tajā pašā laikā paātrinājuma dinamika līdz simtiem ir aptuveni 4,1 sekunde. Protams, vēsturiskajam prototipam nebija tik iespaidīgu rādītāju, bet tāpēc tas ir mūsdienīgs klasikas pielāgojums.Pati automašīna tiks izlaista ārkārtīgi ierobežotā tirāžā. Būs pieejamas tikai aptuveni 30 automašīnas, un tās sola salikt līdz šī gada oktobra beigām.
Modeli būs iespējams iegādāties, iepriekš reģistrējoties klubā, kura dalība arī maksā kārtīgu summu. Vispār mašīna ir interesanta, bet ne visiem!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

17-05-2021, 20:08
Skati: 1476
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.