Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

Bureau TechArt ir uzlabojis GrandGT īpašības

TechArt dizaina birojs, kas galvenokārt nodarbojas ar dažādu automašīnu sporta versijām, beidzot ir pabeidzis GrandGT projektu. Modelis tika izstrādāts vairākus gadus, kā rezultātā no vietējās Porsche Panamera palika tikai virsbūve. Viss pārējais ir pilnībā apstrādāts, par kura rezultātiem mēs ziņosim vēlāk.
Pirmkārt, es gribētu runāt par automašīnas tehniskajām īpašībām. Modelis saņēma diezgan spēcīgu dzinēja palielinājumu, kas sastāvēja no sarežģīta darba gan aparatūras, gan programmatūras jomā. Mikroshēmu regulēšana labi notiek, nomainot gaisa filtrus un uzstādot papildu turbīnas, kā rezultātā izrādījās, ka tas izslēdz iespaidīgu sniegumu.

Automašīna līdz simtam paātrinās tikai 3,4 sekundēs, neskatoties uz to, ka maksimālā ātruma griesti ir 320 km / h. Pievienojiet perfekti noregulēto pneimatisko balstiekārtu, keramikas disku bremzes un dziļu daudzu galveno sastāvdaļu pārstrādi, un jūs saņemsiet īstu maisījumu.
Faktiski ilgtermiņa projekta izstrāde ir pilnībā pamatota ar sabiedrībā prezentēto jauninājumu skaitu. Pati automašīna maksās apmēram 180 tūkstošus eiro, kas ir diezgan taisnīgi, ņemot vērā tam iztērēto darba apjomu. http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

17-05-2021, 20:09
Skati: 1429
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.