Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

Toyota Hilux saņēma ūdeņraža dzinēju

Toyota neatsakās no mēģinājumiem izmantot ūdeņraža dzinējus. Piedāvātie risinājumi vēl neizskatās efektīvi un uzticami.

Dzinēji šķiet diezgan bīstami.

Pārbaudes braucienos gadījās neparedzētas situācijas, kuru rezultātā darbinieki varēja gūt traumas. Par laimi viss izdevās.

Toyota Hilux tagad darbojas ar īpašu ūdeņraža dzinēju. Dzinēju nodrošināja Toyota Mirai nodaļa. Mirai puišiem pagātnē ir veicies labi. Tādējādi to jaunajai attīstībai var uzticēties.

Ārēji dzinējs daudz neatšķiras no parastajiem motoriem. Iekšpusē ir unikālas degvielas šūnas. Uzņēmuma pārstāvji stāstīja, ka izdevies radīt tehnoloģiju, kas ļauj ūdeņradi pārstrādāt elektroenerģijā, kamēr automašīna brauc. Automašīnas trūkums ir tas, ka tas izrādījās smags. Citiem vārdiem sakot, jebkurā gadījumā nebūs iespējams attīstīt lielu ātrumu. Vadītājam pastāvīgi līdzi būs jānēsā 3 lieli gāzes baloni.
Lai kā arī būtu, modelis joprojām tiek uzskatīts par eksperimentālu. Iespējams, ka pēc desmit gadiem šādi ūdeņraža dzinēji kļūs par kaut ko pazīstamu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

6-12-2022, 16:48
Skati: 1102
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.