Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

Infiniti QX80 ir būtiski atjauninājis interjeru

Luksusa sedans Infiniti QX80 ir atjauninājis interjeru, kā arī saņēmis vairākus jaunus dzinējus. Sākotnēji modelis parādījās tālajā 2010. gadā, taču tas tika vairākas reizes atjaunināts, lai atbilstu mūsdienu standartiem. Jaunākais atjauninājums visaptveroši pārveidoja visus automašīnas aspektus, tāpēc mēs par to runāsim sīkāk.
Protams, sedana interjers kļuva par atjauninājuma centrālo elementu, kas dzirkstīja ar jaunām krāsām un saņēma ērtākas iespējas. To vidū ir uzlaboti sēdekļi ar elektrisku regulēšanu visos virzienos, daudzfunkcionāla stūre kopā ar digitālo instrumentu paneli, jauna multimediju sistēma un pāris jauni braukšanas režīmi.

Pārveidota arī klimata kontrole, kas ļauj efektīvi sildīt vai atdzesēt ne tikai vadītāju un priekšējo pasažieri, bet arī aizmugurējo sēdekļu rindu. Starp citu, aizmugurējā rinda ir kļuvusi nedaudz ietilpīgāka, pateicoties jaunajiem sēdekļiem, kas izrādījās ne mazāk ērti nekā iepriekšējā versija.
Kas attiecas uz dzinēju līniju, tā ir papildināta ar diezgan standarta spēka agregātiem, kas darbojas gan ar benzīnu, gan dīzeļdegvielu. Transmisijas ziņā izmaiņu nav, pircēji joprojām var izvēlēties starp CVT un robotu. Kopumā abas iespējas darbojas lieliski.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

20-11-2022, 20:51
Skati: 1100
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.