Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

Auto kredīti tiek atsaldēti


  Pievilcīgākas kļuvušas arī procentu likmes - tagad klientam ik pēc 12 mēnešiem ir jāpārmaksā vidēji 20 procenti, savukārt pirms pusgada tie bija 25 procenti gadā.

Speciālisti atzīmē, ka šādas izmaiņas var uzskatīt par tendenci, jo tām ir būtisks finansiāls pamatojums. Sāka augt arī pieprasījums pēc kredītiem. Tāpēc baņķieriem nācās mīkstināt prasības saviem klientiem. Tagad atkal izsniedz kredītus, ņemot vērā neapstiprinātos ienākumus, un provizorisku lēmumu par pirkuma finansēšanu atsevišķās organizācijās var saņemt pa tālr. Tomēr viņi neatkārtos pirmskrīzes kļūdas, nosakot minimālos piesardzības pasākumus. Galu galā tikai nesen viņi varēja tikt galā ar veciem problemātiskajiem kredītiem. Paralēli baņķieri sāka ciešāk sadarboties ar automašīnu tirgotājiem. Analītiķi ir aprēķinājuši, ka preferenciālo aizdevumu programmu skaits pēdējos mēnešos ir dubultojies – šobrīd ir simts piecpadsmit.

Nu, tiem, kas nevar atļauties ņemt kredītu, ir velonoma, daudz videi draudzīgāks transporta veids.Un tomēr patērētājam patīkamākais ir pirmās iemaksas samazinājums. Vidēji tagad tas ir 30 procenti. Bet jūs varat atrast aizdevuma piedāvājumu automašīnu iegādei ar avansa maksājumu tikai 15 procentu apmērā no tā vērtības.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

14-12-2022, 17:57
Skati: 1105
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.