Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

Elektriskā koncepcija Deuce pludmales elitei

Sērfotāji, kuri ceļo pa planētu, meklējot viļņus, ir pazīstami ar savu konvenciju un laicīgo kanonu neievērošanu.

Bet tas nenozīmē, ka viņi nevēlēsies doties uz pludmali elegantā, lielceļa cienīgā Deuce koncepcijā. Dizainera Popa Luciana piedāvātā koncepta vienlīdz viegla braukšana un vadāmība padara pāreju no asfalta uz akmeņainu krastu nemanāmu, it kā izjaucot robežu starp lielpilsētas elites dzīvesveidu un sērfošanas karaļiem, iepazīstinot pēdējos ar jaunākajiem sasniegumiem. Eiropas autobūves nozarē.

Elektromobiļa riteņu bāze ir tikai 93 collas, kas nodrošina kompaktam auto ar augstu stabilitāti neatkarīgi no ceļa seguma. Lai gan koncepcija tika veidota ar izcilu sacīkšu automašīnu veiktspēju (60 jūdzes stundā 9 sekundēs), tajā ir četras sēdvietas, tāpēc sērfotājs var paņemt līdzi arī savus draugus. Koncepts ir aprīkots ar adaptīvu sistēmu, kas vieglā automobiļa salonu spēj pārveidot par universālu atpūtai vai, gluži pretēji, par kupeju vientulības un adrenalīna cienītājiem. Virsbūves jumts sākotnēji bija aprīkots ar speciālu plauktu vējdēļu transportēšanai. Hečbekam ir divas sānu durvis, kas veras uz augšu kā kaijas spārni. Tas varētu radīt zināmas grūtības autostāvvietā, kur atrodas lietotas automašīnas, ja ne brīvi atveramās aizmugurējās durvis ar lielu atvērumu, caur kuru pat pieaugušie pasažieri ātri ieņem vietu salonā. Tās pašas durvis atvieglo bagāžas iekraušanu. Aromatizētais panorāmas vējstikls sniedz pasažieriem greznu iespēju baudīt apkārtējo ainavu, un izcilās aerodinamiskās īpašības nodrošina izcilu vadāmību uz ceļa lielā ātrumā. Koncepcijas pašmasa ir 2500 mārciņas (1134 kg). Ar pilnu akumulatora uzlādi pietiek 80 jūdžu braucienam, taču, ja bagāžas svars ir stabils un pasažieru nodalījums ir maksimāli noslogots, tad nāksies upurēt dažas jūdzes.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

29-12-2022, 04:16
Skati: 191
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.