Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

Jauns budžeta auto no Peugeot

Peugeot prezentēja vēl vienu jaunumu. Auto pieder B klasei, un tai vajadzētu konkurēt ar Hyundai Solaris, Volkswagen Polo sedanu un Volkswagen Polo sedanu un Kia Rio. Jaunums saucas Peugeot 301.

Šobrīd nav visaptverošas informācijas par jaunumu. Uzticams ir tikai fakts, ka automašīnas tiks piegādātas ar 1,2 un 1,6 litru dzinējiem, kuru jauda ir 71 un 115 ZS. attiecīgi. Tāpat piebilstam, ka būs pieejams arī 92 ZS dīzeļdzinējs. Visticamāk, automašīnas ar šādu dzinēju uz Krieviju netiks piegādātas. Jaunais motors tiks savienots pārī ar manuālo pārnesumkārbu. Automātiskā sistēma būs pieejama arī 1,2 un 1,6 litru versijās. Dīzelis darbosies tikai ar manuālo pārnesumkārbu. Pēc ražošanas uzņēmuma pārstāvju teiktā, jaunums ir ļoti ietilpīgs, lai gan pieder pie “B” segmenta. Automašīnas garums ir 4,44 metri, un riteņu bāze ir 2,65 metri. Tādējādi Peugeot 301 pārspēj savus tiešos konkurentus - Hyundai Solaris un Kia Rio. Un bagāžnieka tilpuma ziņā, kas ir 506 litri, francūzis apsteidz arī savus konkurentus. Lai gan jūs varat viegli iegādāties Volkswagen Passat, kas daudzos aspektos pārspēj visas uzskaitītās automašīnas. Kamēr nav precīzas informācijas par automašīnas aprīkojumu. Taču acīmredzams ir tikai tas, ka "top" versijā būs navigācija, dažādas drošības sistēmas un citi "zvaniņi un svilpes", par ko neviens nešaubās.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

25-02-2023, 12:12
Skati: 162
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.