DataLife Engine > Motortrend.lv - auto ziņas > Jubilejas Mopar '22 Dodge Durango ir pārdošanā

Jubilejas Mopar '22 Dodge Durango ir pārdošanā


25-03-2022, 13:35. Разместил: work Jubilejas automašīnu sērija vienmēr piesaista preses un parasto autobraucēju uzmanību. Šādos automobiļos ražotājs cenšas nodrošināt maksimālu komfortu un dizaina izpēti. Tātad jaunais Mopar '22 Dodge Durango, kas sakristu ar Mopar nodaļas 85. gadadienu, ir veidots pēc šādiem modeļiem.
Kopumā plānots izlaist pieticīgus 200 modeļa eksemplārus, kas izklīdīs pa ASV. Baumo, ka papildu 50 krosoveri dosies uz kaimiņu Kanādu, taču mums nav oficiāla apstiprinājuma šai informācijai. Jebkurā gadījumā modelis izrādīsies gabals, un tāpēc tam būs atbilstošas izmaksas.

Zem jubilejas sērijas motora pārsega atrodas ļoti griezes moments V8 aspirācijas dzinējs ar 365 ZS. un 529 ņūtonmetru griezes moments. Šis izskatīgais vīrietis strādā ar pieklājīgu astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu un visu riteņu piedziņu. Turklāt ir lieliska adaptīvā piekare ar elektroniski bloķējošu aizmugurējo ierobežotas slīdēšanas diferenciāli.
Ārējās izmaiņas, neskatoties uz tik skaļu datumu, ne tik daudz. Ir pievienotas vairākas unikālas virsbūves krāsas, kā arī neizteikta zila svītra pakaļgalā. Ir arī labi diski un svaiga optika gan priekšā, gan aizmugurē.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Вернуться назад