Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

Izmēģiniet spēcīgu Land Rover Defender 110

Iespaidīgais Land Rover Defender 110 pārsteidz, tiklīdz sēžat pie šī masīvā apvidus auto stūres. Tūlīt ir jūtama kolosālā Land Rover pieredze, kas, kā saka, "apēda suni" uz šādām automašīnām. Katrs automašīnas elements ir pielāgots mazākajiem aspektiem, lai jūs no iepazīšanās iegūtu vienkārši neaprakstāmu estētisku baudu.

Land Rover Defender 110 ārpusi ir grūti aprakstīt ar prātīgiem epitetiem, jo tas attiecas uz tradicionālāko virsbūves tipu, ko izmanto simtiem citu apvidus automašīnu. Protams, tam ir sava optika, radiatora grils un daudzas citas mazas lietas, taču dizainu nevar saukt par interesantu un unikālu.


Bet salons rada diametrāli pretēju iespaidu. Šeit tas ir liels, plašs un viegls, kas rada savu unikālo apkārtni. Ievērības cienīgi ir arī mīkstie sēdekļi, neliels stūres rats šādai automašīnai un ērta pārnesumu svira, kas atrodas pie rokas.

Tomēr modeļa vislielākais pārdošanas punkts ir tā 260 zirgspēku boksera benzīna dzinējs, kas nodrošina ievērojamu saķeri. Rezultātā modeļa pārrobežu spējas, ko ietekmē arī palielinātais klīrenss un mīkstā balstiekārta, ir pārsteidzoša. Nogāzes, gravas un citi šķēršļi nerūp šo skaisto tērauda cilvēku!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

10-05-2021, 20:24
Skati: 12 781
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.