Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

Pārbaudes brauciena SUV Suzuki Jimny

"Suzuki Jimny" nav viens no daudz piesātinātajiem apvidus automobiļiem, kurus lielā ātrumā slauca no autosaloniem. Gluži pretēji, modelis ir diezgan niša automašīna patiesiem bezceļa kustību faniem, un to raksturo paaugstinātas pārrobežu spējas. Zemāk mēs jums pastāstīsim par visām šīs automašīnas iespējām.

Suzuki Jimny dizains ir pēc iespējas standarta un bez jebkādiem pētījumiem. Viss šeit ir pēc iespējas praktiskāks un tradicionālāks, ieskaitot noapaļotu optiku ar jaudīgiem lukturiem un masīvu buferi. Tas viss tiek darīts maksimālas praktiskuma, nevis skaistuma dēļ, un tas ir jāsaprot.


Mēs redzam to pašu salonā, kam nav papildu komforta. Nē, tas nepavisam nenozīmē, ka jūs jutīsities apspiesti. Viss nepieciešamais ir tur un atrodas burtiski pie rokas, taču nevajadzētu gaidīt apsildāmu stūri vai sēdekļus.

Vissvarīgākā automašīnas priekšrocība ir tā augstā spēja veikt apvidus ceļu un uzticama balstiekārta. Suzuki Jimny var viegli pārvietoties pa nelīdzenu reljefu un pārvarēt ievērojamus šķēršļus. Modeli var droši ieteikt medniekiem, zvejniekiem, kā arī tiem, kuriem patīk pavadīt brīvo laiku tuksnesī.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

10-05-2021, 20:27
Skati: 11 526
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.