Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

Skoda Karoq izturēja vēl vienu pārveidošanu

Pazīstamais krosovers Skoda Karoq ir atkal pārveidots pārveidošanas laikā. Auto parādījās nesenajā 2017. gadā un savas pastāvēšanas laikā tika pārdots 700 tūkstošu eksemplāru kopējā tirāžā. Protams, ar šādu popularitāti modeli nevarēja ignorēt inženieri un dizaineri, kuri plānotās atjaunināšanas laikā veica savas izmaiņas.
Jāatzīmē, ka šis pārveidojums nopietni pārstrādāja automašīnas ārējos datus. Dizains saņēma virkni kosmētikas jauninājumu, kas kopā izskatās vienkārši lieliski. Šeit un jaunas virsbūves krāsas, un svaigs režģis, un dizaina diski un daudz kas cits.

Neatpaliek arī modeļa interjers, kura iekšpusē var atrast stilīgus sēdekļus ar šuvēm, jaunu instrumentu paneli, daudzfunkcionālu stūri un atjauninātas durvju kartes. Kopumā salons sasniedza mūsdienu standartus, kā arī ieguva dažas papildu iespējas.
Starp tiem ir trīs zonu klimata kontrole, kas pieejama tikai krosovera augšējā versijā, tā pati daudzfunkcionālā stūre ar jauniem braukšanas režīmiem, liels multimediju sistēmas ekrāns, kā arī apsildāmi atpakaļskata spoguļi. Kopumā pārveidošana noritēja ar triecienu, un tāpēc mēs esam pārliecināti par atjauninātā krosovera panākumiem tirgū.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

18-03-2024, 21:15
Skati: 1406
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.