Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

Pārskats par SUV Audi Q3

Iespaidīgais pilna izmēra krosovers Audi Q3 ir četru gredzenu firmas dizaina un inženiertehniskās kompetences būtība. Automašīna patiešām konkurē ar citiem apvidus automobiļiem no lielā vācu trijnieka, kā arī apdraud japāņu un korejiešu krosoverus.

Kāpēc Audi Q3 ir tik labs? Nu, ieskaties vismaz fotogrāfijās, kur automašīna parādās visā tās krāšņumā. Pārbaudītās ķermeņa formas un gludās līnijas dod rūpīgu dizaineru darbu un daudzu gadu pieredzi krosoveru projektēšanā. Ir daudz jauku mazu lietu, kas kopā rada izcilu un atpazīstamu dizainu.


Salonā arī viss ir ideālā kārtībā. Tas ir pilns ar brīvu vietu un ērtām sēdvietām. Turklāt pat aizmugurējā rindā ir pietiekami daudz vietas ar rezervi, ko daudzi ražotāji negodīgi sagriež, kaitējot pasažieriem. Lai kā arī būtu, bet Audi Q3 jūs varat ērti uzņemt garu pieaugušo vīrieti.

Ir arī laba benzīna dzinēju līnija, kas vidēji ražo 160 ZS. Tas nav daudz, bet pilnīgi pietiekami, lai pārliecinoši brauktu ar ātrumu, kas mazāks par 130 km / h. Tam ir arī lieliska mīksta piekare un quattro pilnpiedziņa, kas modeli padara vēl pievilcīgāku!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

10-05-2021, 20:38
Skati: 12 690
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.