Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

Volvo S60 sedana pārskats

Zviedru kompānija Volvo pēdējos gados arvien vairāk pievēršas elektriskajiem transportlīdzekļiem un pašpiedziņas transportlīdzekļiem. Protams, kļūst mazliet skumji, ka klasisko sedanu ar iekšdedzes motoriem laikmets tuvojas beigām, taču nākotne jebkurā gadījumā ir elektriskajām automašīnām, kas nekaitē videi. Uz šī fona ir vēl interesantāk pārskatīt benzīna Volvo S60.

Faktiski šis sedans ir Volvo kompetences dizains un tehnoloģija būtība. Automašīna daudzos aspektos ir nevainojama. Veikt, piemēram, tā skaisto izskatu ar pārbaudītām proporcijām, stingrām līnijām un satriecošu priekšējo galu, kas dekorēts ar firmas radiatora grilu.


Pārceļoties uz salonu, sajūsmas sajūta tikai palielinās, jo iekšpusē mēs gaidām stingru un stilīgu interjeru ar digitālu paneļu, kas kopē analogos mērinstrumentus, kā arī diezgan labus apdares materiālus. Viss šeit ir pārdomāts burtiski līdz sīkākajām detaļām, un pats salons ir pēc iespējas ērtāks un daudzpusīgāks.

Starp dzinēju klāstu ir tikai benzīna spēka agregāti, kuru vidējā jauda ir aptuveni 170 ZS. Šī jauda ir vairāk nekā pietiekama pārliecinātai kustībai ar dažādiem braukšanas stiliem. Turklāt tam ir balstiekārta un uzticama bremžu sistēma, kas darbojas kā Šveices pulkstenis!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

10-05-2021, 20:37
Skati: 11 578
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.