Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

Mitsubishi Outlander PHEV palielināts darbības rādiuss

Atjauninātais Mitsubishi Outlander PHEV varēs iepriecināt ar palielinātu diapazonu, kosmētiskām izskata izmaiņām, kā arī dažiem nelieliem jauninājumiem, kas paredzēti, lai krosoveru padarītu vēl ērtāku un funkcionālāku. Šī materiāla ietvaros mēs pārskatīsim šo papildinājumu un pastāstīsim par visām niansēm.

Hibrīds joprojām ir aprīkots ar 133 ZS benzīna dzinēju. un 195 ņūtonmetru griezes momentu, kā arī pāris elektromotoru. Ir arī uzlādējams akumulators, kura apjoms audzis par desmit kWh. Tagad nobraukumam ar vienu uzlādi WLTP ciklā vajadzētu būt 88 kilometriem, kas, kā redzat, hibrīdam ir diezgan labs.

Runājot par ārējiem jauninājumiem, jāatzīmē svaigi diski, radiatora režģis, durvju sliekšņi un citi sīkumi. Kopumā auto ir ieguvis veselu kaudzi dažādu mazu jauninājumu, tāpēc kopā tie tiešām rada sen pazīstama krosovera jaunas versijas iespaidu.
Runājot par opcijām, izstrādātāji uzlaboja multimediju sistēmu, pievienojot ekrānu ar nedaudz lielāku diagonāli, nomainīja digitālo instrumentu paneli ar veiksmīgāku, kā arī uzlaboja klimata kontroli. Atjauninātajam Mitsubishi Outlander PHEV ar palielinātu akumulatoru vajadzētu parādīties šī gada decembrī.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

18-03-2024, 21:15
Skati: 1405
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.