Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

Sporta automašīnas jauda 2000 h.p. parādīsies Šveicē

Morand Cars, jauna Šveices kompānija, joprojām nav zināma plašam sporta automašīnu entuziastu lokam, taču tās nesenais paziņojums ir radījis lielu troksni. Fakts ir tāds, ka inženieri iepazīstināja sabiedrību ar jauna sporta automašīnas koncepciju ar gandrīz 2000 Zs jaudu.

Mēs runājam par hibrīda sacīkšu kupeju, kuras visu dzinēju kopējā jauda būs pat 1977 ZS. Turklāt modelis tiks aprīkots ar uzlādējamu akumulatoru, ko var uzlādēt reģeneratīvās bremzēšanas laikā. Tas viss kupejā ļaus izspiest no automašīnas maksimumu un nodrošinās pārsteidzošu paātrinājuma dinamiku.


Benoits Mourons ir iecelts par uzņēmuma galveno inženieri, kas atbild par attīstību. Šī nav pēdējā persona sacīkšu industrijā, kurai ir pietiekama pieredze dažāda līmeņa projektos. Benoits ir pārliecināts par attīstības neapšaubāmiem panākumiem un jau ir dalījies presē ar savām optimistiskajām prognozēm.

Fakts ir tāds, ka šī automašīna piedalīsies īstās sacīkšu sacensībās, kurām tā tiek sagatavota uzlabotā režīmā. Jo īpaši mēs runājam par "24 stundu Le Mans" sacīkstēm, par kurām galveno likmi veic automašīnu izstrādātāji!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

11-05-2021, 19:47
Skati: 11 172
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.