Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

Mercedes-Benz GLB crossover pārskats

Mercedes-Benz krosoveriem īpašs ievads nav nepieciešams, jo tie ir plaši pazīstami visā pasaulē. Šī ražotāja automašīnas atšķiras ar izcilu dizainu, ērtu interjeru un pieņemamām dinamiskām īpašībām. To visu var teikt par Mercedes-Benz GLB, kas ir tās klases flagmanis.

Modelis lepojas ar ļoti graciozu ārpusi, kas apvieno gan stingras formas, gan proporcijas, gan gludas līnijas ar noapaļotu optiku un slīpu pārsegu. Kupē tas viss izskatās ļoti svaigs un interesants, tāpēc vācu koncerna krosoveru fani noteikti būs apmierināti.


Kas attiecas uz automašīnas salonu, tas ir paredzams, ērts un tam ir daudz ērtu iespēju. Tam ir apsildāmi sēdekļi un stūre, adaptīvā klimata kontrole, lieliska audio sistēma, digitālais informācijas panelis un daudz, daudz kas cits. Kopumā modelis pilnībā atbilst mūsdienu pircēju prasībām.

Motoru līnija tradicionāli ir ļoti plaša, un tajā ietilpst gan benzīna, gan dīzeļdzinēji. Vidējā jauda ir 200 ZS, kas ir vairāk nekā pietiekami gan ātrai, gan dinamiskai braukšanai, kā arī bezceļa braukšanai ar diezgan nopietniem šķēršļiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

10-05-2021, 20:36
Skati: 1945
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.