Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

Izmēģiniet skaistu Hyundai Sonata

Dienvidkorejas auto gigants Hyundai ir uzplaucis vidējas klases automašīnu segmentā. Šī ražotāja modeļi atšķiras ar skaistu dizainu, labu interjeru un mērenām dinamiskām īpašībām. Viss iepriekš minētais pilnībā atbilst jaunajai Hyundai Sonata, kas šodien ir mūsu rokās.

Automašīnas ārpuse patiešām piesaista uzmanību. Automašīna izskatās ļoti eleganta un precīza. Tas attiecas gan uz proporciju vispārēju ievērošanu, gan uz interesantām līnijām, formām un citām vizuālām gudrībām. Kopumā viss izskatās harmoniski un ļoti dārgi.


Bet interjers, tāpat kā vidēja izmēra automašīnām, nevar lepoties ar paaugstinātu komfortu. Šeit ir visizplatītākās sēdvietas, un salonā ir pietiekami daudz vietas gandrīz no gala līdz galam. To pašu var teikt par apdares materiāliem, kas atstāj daudz ko vēlamu.

Starp Hyundai Sonata spēka agregātiem izceļas tikai benzīna dzinēji ar vidējo jaudu 130 ZS. Šāda saķere ir diezgan pietiekama ērtai kustībai, tomēr jūs varat aizmirst par dažiem stāviem pagriezieniem. Galvenais ir tas, ka automašīna labi rīkojas un tai ir diezgan mīksta un patīkama balstiekārta.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

10-05-2021, 20:28
Skati: 1979
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.