Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

Isuzu D-Max pikapa apskats

Automašīnu klase, ko sauc par pikapu, tiek uzskatīta par nišu, un tā ir vispopulārākā ASV un Austrālijā. Neskatoties uz to, daudzi automašīnu ražotāji nodarbojas ar šāda veida transportlīdzekļiem to pienācīgo izmaksu dēļ. Šodien ir mūsu viesis, kura izmaksas ir zem simts tūkstošiem ASV dolāru.

Ko Isuzu D-Max var piedāvāt par šāda veida naudu? Nu, pirmkārt, ļoti interesants dizains, kas vienlaikus tiek aizgūts no Rietumu un Austrumu skolu pikapiem. Jā, mēs domājam Ford un Toyota, ja jūs nezināt. Virsbūves aprindās iepriekšminēto uzņēmumu konkurējošie modeļi tiek vienlīdz uzminēti, kas neliedz tam būt oriģinālam un stilīgam.


Salons ir pietiekami plašs, kas ir liels pluss šīs klases automašīnām. Ir arī pilns iespēju komplekts, kas palīdzēs ērti pārvietoties pat ne lielos attālumos. Pielāgojama klimata kontrole, apsildāmi sēdekļi un stūre, kā arī stereo audio sistēma to lieliski veicinās!

Kas attiecas uz motoru un piekari, šeit viss ir vairāk vai mazāk standarta. Automašīna ir aprīkota ar benzīna un dīzeļa agregātiem ar vidējo jaudu 180 ZS. Tas ir pilnīgi pietiekami gan ātrgaitas kustībai, gan iespaidīgu kravu pārvadāšanai.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

10-05-2021, 20:38
Skati: 11 540
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.