Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

Mercedes-Benz CLA pārskats

Mercedes-Benz noteikti zina, kā izgatavot dārgas un ekskluzīvas kupejas automašīnas. Mercedes-Benz CLA ir skaidrs apstiprinājums tam. Modelis ir apvienots ar lielu jaudu un elpu aizraujošu dizainu, kam faktiski daudzi vācu automobiļu cienītāji atklāj savus maciņus.

Sāksim ar izskatu, kuru par skaistumu var dziedāt gandrīz bezgalīgi. Nē, ja nopietni, vienkārši paskatieties uz Mercedes dizaineru darbu un vēlreiz pārliecinieties, ka viņi savu maizi neēd par velti. Eleganti izvēlētās proporcijas, graciozās līnijas, pārspētais uzņēmuma logotips uz stilīgā radiatora režģa un vēl miljons citu detaļu rada unikālu stilu.


Salonā arī viss ir uz stabila piecinieka. Tāpat kā BMW sporta automašīnas, arī Mercedes-Benz CLA ir vissvarīgākais par vadītāja komfortu. Galu galā šie modeļi netiek iegādāti, lai spraigi uzstādītu rekordus sacīkšu trasē, lai gan spēks tam ir pietiekams.

Runājot par varu. Modeļa dzinēju līniju pārstāv benzīna agregāti, kas vidēji ražo līdz 600 ZS. Šie motori darbojas tikai ar automātisko pārnesumkārbu, kas, starp citu, diezgan labi tiek galā ar saviem uzdevumiem!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

10-05-2021, 20:40
Skati: 1779
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.