Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

Izmēģiniet atjaunināto Toyota Camry

Toyota Camry ir gandrīz ideāls japāņu sedans, kas ražots gadu desmitiem un kuram ir milzīgs fanu pulks. Automašīnu ventilatorus var saprast, jo tas ir uzticams, skaists un ļoti ērts lietošanā. Mūsu testa braucienā šodien jaunākās paaudzes Toyota Camry, kuram mēs pieskārāmies personīgi.

Jaunais dizains nekavējoties piesaista uzmanību, kas, kaut arī atgādina automašīnas vecās versijas, ir pārpilns ar pilnīgi jaunām, svaigām virsbūves aprisēm. Starp citu, uz ķermeņa elementiem ir interesantāka štancēšana. Optika ir ieguvusi izteiktāku formu, un radiatora režģis burtiski ir mainījies līdz nepazīšanai.


Interjers ir daudz mazāk iespaidīgs. Nē, protams, šeit ir arī pietiekami daudz jaunu mikroshēmu, taču kopumā interjers ir pagātne. Mūsdienās tendence ir minimālisms, gaiši toņi un liels skaits ekrānu, nevis tradicionāls informācijas panelis ar masīvu stūri.

Tehniskā izteiksmē tika pievienoti jauni dzinēji, kas pārāk neietekmēja paātrinājuma dinamiku. Tomēr arī bez tiem Toyota Camry dzinēju līnija daudzus konkurentus atstāj tālu aiz muguras. Kas patiešām kļuva labāk, ir vietējo bremžu vadāmība un atsaucība. Kopumā automašīna rada tikai patīkamākos iespaidus!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

10-05-2021, 20:22
Skati: 11 609
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.