Auto ziņas Motortrend.lv

Реклама

Subaru Solterra kļuva par zīmola pirmo elektromobili

Sērijā ienācis jaunais Subaru Solterra. Turklāt šis ir pirmais šīs markas elektromobilis, kas būs pieejams ne tikai vietējā Japānas tirgū, bet arī auto dīleros Rietumvalstīs. Šajā īsajā rakstā mēs runāsim par šī auto iespējām, kā arī runāsim par to, kādas iespējas ražotājs mums ir sagatavojis.
Automašīna tiks aprīkota ar vienu elektromotoru, kas atradīsies uz priekšējās piedziņas ass. Tā jauda ir 204 ZS, kas vidējam elektromobilim nav tik daudz. Kas attiecas uz iebūvēto akumulatoru, tā tilpums ir 71,4 kWh. pietiek, lai WLTP ciklā nodrošinātu 530 kilometru noskrējienu.

Kopumā jaunā e-TNGA platforma ir lieliski piemērota elektrisko transportlīdzekļu dizainam. Modelis izrādījās veikls, ietilpīgs un moderns. Lielais bagāžnieks kopā ar ietilpīgu salonu, kas veidots minimālisma iespaidā, ļauj izmantot jaunumu kā ģimenes automašīnu visiem gadījumiem.
Ar opcijām arī viss ir ideālā kārtībā. Digitālais instrumentu panelis, daudzfunkcionāla stūre, apsildāmi sēdekļi un logi, kā arī daudzas citas obligātas funkcijas, piemēram, divu zonu klimata kontrole, Solterrā ir pilnībā. Pievienojiet šai buķetei nepārspējamo uzbūves kvalitāti un iegūsit patiesi daudzsološu elektromobili.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

10-09-2022, 20:44
Skati: 1164
    

Par mums

Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.